יום שבת, 23 במאי 2020

לאיש שלי, לאחד שלי ולחצי השני שלי

היום אתה חוגג חגיגה שמקדשת לא רק את המעבר לעשור החדש אלא יותר מכך את השם שלך,יובל- יוvלאז היום זו שנת היובל שלך, שנה בה יוצאים לחופש לחופשי, ומכאן נגזר גם המספר 50 המסמל חירות ושחרור.

התלבטתי רבות לפני שהצלחתי לכתוב לך מילים, חשבתי שזה יהיה החלק הקל בהכנות לערב ומסתבר שדווקא לא, התלבטתי מאיפה להתחיל, באיזה מילים לבחור איך להמשיך ובעיקר אלו מילים מתאימות לתאר אותך ובכלל את כולך...
עד שהחלטתי להפסיק להתאמץ ופשוט לכתוב ומה שיצא אני מרוצה,  כי היום הזה- הוא שלך ורק שלך
 ובהחלט אתה ראוי ומגיע לך שנעסוק רק בך.

יובלי, בנינו בית ביחד, הקמנו משפחה, שלושה ילדים והרביעית שהצטרפה מאוחר למשפחה- קיילי הכלבה, עברנו שמחות, התרגשויות, אכזבות, משברים ועוד מלא מילים כאלה אבל בסוף תמיד הלכנו לישון ביחד, כי היחד הזה הוא רק שלנו.

חשוב שתזכור ותחקוק אצלך- אתה האחד והיחיד שבזכותו אני מצליחה לדייק בחיים שלי, לראות את הדברים בצורה בהירה יותר, לרוץ למרחקים, לנוח, לנפוש ולשמוח ולעתים גם לעצור ובעיקר להסתכל על העיקר מול הטפל.
בזכותך אני מבינה מהו הומור משובח, מהו אינטלקטואל סקרן, ולפעמים אני שואלת את עצמי מתי אני אצליח להתקיל אותו במשהו שהוא לא יודע או לא שמע, אז כן עוד לא הצלחתי אבל תזכור שאני לא מתייאשת.
אבל הכי חשוב שתדע כמה אהבה יש בך, מלא אהבה,
 לעתים היא סמויה אבל כשהיא מתפרצת היא חמה יותר מלבה.

אתה לימדת אותי שאין דבר העומד בפני הרצון, המוטו שלך לעשות הכל בשביל לנצח.
ואת זה הוכחת לי בירח דבש שלנו בקלאב מד תאילנד לפני כ- 18 שנים, שיחקנו כדורסל בברכה ואתה כמו אריה טורף נלחם בי ועוד שם לא ממש הבנתי למה אתה מתאמץ כי לנצח אותי בכדורסל בברכה או במגרש גם חתול רחוב היה מצליח. אבל יותר מכך הבנתי שאתה מאלה שיעשו הכל אבל הכל בשביל לנצח..

אז כן, ניצחת. ניצחת בגדול. הצבת יעדים, מטרות, פסגות והצלחת לכבוש אותם, לא ויתרת- אף פעם, רצת למרחקים ארוכים, ידעת שרק בעמל ועבודה קשה והרבה אמונה תצליח. כי זה מה שאתה, מהזן הזה שיודע סוד או שניים על החיים.
הצלחת לעשות וי על מגוון מהחלומות שלך ואתה לא מרפה וממשיך לחלום ולחלום.
  
רגע לפני שנמשיך חשוב שתשמע מה על פי הגמרא כתוב על גיל 50, אז ככה:
גיל חמישים מכונה "גיל העצה" ולא לחינם.
זהו הגיל שבו אפשר כבר להתחיל להשיא עצות.
זה הגיל שכשהגענו אליו אנחנו כבר אחרי ניסיון של שנים, אנחנו יכולים להתחיל לראות מה עיקר ומה טפל, מה חשוב ומה פחות חשוב, יכולים לשחרר את המיותר ולפנות למהות, מכירים יותר את עצמנו, מקבלים יותר את עצמנו וכך פחות תלויים בסביבה, במה יגידו וכיצד אנחנו נראים.
הגיל הזה נושא בחובו פוטנציאל המזמין אותנו להיות יותר חופשיים ומשוחררים מכבלים פנימיים מיותרים.

ולך יובלי אני מאחלת שלא תישא כל כבל אפשרי ותמשיך לזרום ולעוף בדרך שהלב שלך יבחר, להגשים חלומות בדרכך ותזכור שהמשפחה הגרעינית שלך וגם זו כאן מסביבך, מסביב לשולחן הזה, תמיד לצידך ובכל מקום כי זו המשפחה האמתית.

תמשיך לעוף, להיות אתה, ליהנות, להרגיש והכי חשוב לחייך ולהיות בריא כי כולנו צריכים אותך במיטבך.

אוהבת מהכי עומק הלב וזכור שאני עדין מחסירה פעימה מלבי בכל מפגש אתך, אשתך.


אז ככה לגבי עניין מתנת יום ההולדת שלך, לא פשוט לקנות לך מתנה, אז אחרי חשיבה מרובה החלטתי להעניק לך את מה שאתה מבקש ממני כמעט כל ערב, וזה לא מה שאתה או אתם חושבים.
אני יאתגר אותך- מה אתה מבקש ממני- כמעט כל ערב כשאתה נכנס למיטה?


להעניק את השי מתנה- לימודי עיסוי בהם אלמד להיות מעסה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה